سال جدید

یه سال جدید دیگه هم شروع شد امیدوارم امسال سال خوبی برای همه باشه . انشالا امسال هر کی هر آرزو و خواسته ای داره به آرزوهاش برسه. و اما امروز روزی که من و شومری برای اولین بار همدیگر رو ملاقات کردیم ، شومری 16 فروردین به من اس ام اس داد ، و در این روز در فست فود هورا همدیگر رو ملاقات کردیم البته جلوی در فست فود قرار ذاشته بودیم و جالب اینجا بود که فست فود بسته بود و ما یه دوری زدیم تا باز کرد ، من که کلی خجالت میکشیدم و نمی تونستم غذا بخورم و نتیجه این شد که هیچ کدوم پیتزامون رو نخوردیم و پول شومری جون رو حروم کردیم.

خطاب به شومری خوب و نازم : تو بهترین بهترین ها هستی و من از بودن با تو لذت میبرم عاشقتم و هر روز عاشق تر هم میشم خدایا عشق من و شومری جاودانی باشه و بعد از مرگ هم تو اون دنیا با هم باشم ،خدایا شکرت به خاطر نعمتی که بهم دادی دوست دارم با همه وجودم .

/ 5 نظر / 14 بازدید

واقعا مطالب وبلاگت جالب است برای کمی سرگرمی نیز به وبلاگ من سر بزن http://rangarang999.persianblog.ir/

فرشته

خیلی باحال بود، ایشالا سالیان دراز در کنار هم شاد و سرحال زندگی کنین و همیشه خوشبخت باشین. دوستتون دارم یه عالمه

شومري

امروز روز سالگرد ديدار + 1. يادش بخير 4 سال پيش اون شب موقع برگشتن چقدر بارون شديدي مي باريد. انگاري داشت تمام رنگ هاي قبلي زندگي من رو مي شست تا رنگ جديدي از فرداي اون روز به جاي اون بشينه. امروز سالگرد عوض شدن رنگ زندگي من به دستاي تو نازنينمه. اين روز مبارك

سمیرا مامان آنیتا

به به چه سالروزی [قلب] تبریک به تو خانومی و شومری جونت [گل]

مجيد

سلام بعد از ماه ها با يك مطلب جديد اپم منتظرتم نظر يادت نره...[گل]